Agitka rosyjska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - agitka rosyjska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: agitka rosyjska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. agitka rosyjska w naszej wyszukiwarce.

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy przeprasza za promocję proputinowskiego tekstu!

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy przeprasza za promocję proputinowskiego tekstu! Na łamach internetowego portalu Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy pojawił się skandaliczny artykuł krytykujący wspieranie Ukrainy i walkę z Rosją. Dziś KSD przeprasza i usuwa materiał. Całą sprawę wykrył portal niezalezna.pl, który mocno skrytykował środowisko KSD za promocję proputinowskiej polityki i propagandy antyukraińskiej. Po interwencji artykuł Pana Grzegorza Musiała, krytykujący Ukrainę i państwa, które stoją murem ...

Agitka rosyjska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - agitka rosyjska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: agitka rosyjska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. agitka rosyjska w naszej wyszukiwarce.

facebook