Agitacja polityczna - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - agitacja polityczna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: agitacja polityczna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. agitacja polityczna w naszej wyszukiwarce.

Rektor UAM odmówił wynajęcia sali, by uhonorować Wandę Półtawską. „Chcemy uniknąć agitacji politycznej”

Rektor UAM odmówił wynajęcia sali, by uhonorować Wandę Półtawską. „Chcemy uniknąć agitacji politycznej” Rektor UAM odmówił wynajęcia sali, aby uhonorować Wandę Półtawską medalem Przemysła II. „Chcemy uniknąć agitacji politycznej” - tłumaczy rzeczniczka uczelni, dr Dominika Narożna. Pisaliśmy w ubiegłym tygodniu na Fronda.pl o skandalicznej decyzji rektora Uniwersytety Adama Mickiewicza w Poznaniu, który odmówił wynajęcia sali, aby przyznać Wandzie Półtawskiej medal Przemysła II. Z wnioskiem takim wystąpił ...

Agitacja polityczna - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - agitacja polityczna. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: agitacja polityczna, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. agitacja polityczna w naszej wyszukiwarce.

facebook