Agitacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - agitacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: agitacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. agitacja w naszej wyszukiwarce.

Wojciech Mann: SB chciała, żebym kablował na kolegów

Wojciech Mann: SB chciała, żebym kablował na kolegów Wojciech Mann przyznaje, że był agitowany przez Służbę Bezpieczeństwa. Bezpieka oczekiwała od niego – jak wyznaje w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” – by kablował na kolegów. Artyści, aktorzy i dziennikarze byli obiektami szczególnego zainteresowania ze strony PRL-owskich służb. Między innymi ze względu na wyjazdy zagraniczne, które kontrolowała Służba Bezpieczeństwa. Nierzadko decyzja o przyznaniu paszportu była warunkiem, ...

Agitacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - agitacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: agitacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. agitacja w naszej wyszukiwarce.

facebook