Agata Diduszko Zyglewska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Agata Diduszko Zyglewska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Agata Diduszko Zyglewska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Agata Diduszko Zyglewska w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: Lewackie wychowanie czy demoralizacja

Terlikowska: Lewackie wychowanie czy demoralizacja Dzieci idą manifestować, by matki mogły zabijać swoje dzieci – oto lewackie wychowanie. Doprawdy nie wiem, jak można patrzeć w oczy swojemu dziecku i jednocześnie odmawiać prawa do życia innym dzieciom. Bohaterką reportażu zamieszczonego na stronach „Gazety Wyborczej” jest Agata Diduszko-Zyglewska. To publicystka „Krytyki Politycznej”, o której swego czasu było bardzo głośno, kiedy opisywała, jak niedobrzy lekarze nie chcieli wypisać jej ...

Agata Diduszko Zyglewska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Agata Diduszko Zyglewska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Agata Diduszko Zyglewska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Agata Diduszko Zyglewska w naszej wyszukiwarce.

facebook