Administracja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - administracja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: administracja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. administracja w naszej wyszukiwarce.

Winna administracja wyborcza, sędziowie-prezesi PKW czy tryb ich powołania?

Winna administracja wyborcza, sędziowie-prezesi PKW czy tryb ich powołania? "Bez zgody premiera nie zostanie powołany na prezesa PKW żaden sędzia. I to jest tryb, nad którym należy się poważnie zastanowić, ale będzie trudny do zmiany, bo jest wpisany do Konstytucji RP". Sędziowie-prezesi PKW nie czują się winni problemów, które pojawiły się przy ustalaniu wyników w wyborach samorządowych, ale wobec powszechnej krytyki, którą uznali za atak na fundamenty demokracji, solidarnie podali się ...

Administracja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - administracja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: administracja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. administracja w naszej wyszukiwarce.

facebook