Adamowicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Adamowicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Adamowicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Adamowicz w naszej wyszukiwarce.

Prokuratura zajmuje się majątkiem prezydenta Gdańska z PO

Prokuratura zajmuje się majątkiem prezydenta Gdańska z PO Poznańska prokuratura sprawdza oświadczenia majątkowe wybranego po raz kolejny na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z PO. Uznano, że jego majątek nie odpowiada oficjalnym przychodom. Poznańska prokuratura sprawdza oświadczenia majątkowe wybranego niedawno po raz kolejny na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z PO. Weryfikowane są jego zasoby finansowe oraz możliwość kupna gdańskich nieruchomości. Śledztwo zostało przedłużone ...

Adamowicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Adamowicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Adamowicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Adamowicz w naszej wyszukiwarce.

facebook