Adam Mickiewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Adam Mickiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Adam Mickiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Adam Mickiewicz w naszej wyszukiwarce.

Kolejne polskie dzieła znikają z listy lektur szkolnych...

Kolejne polskie dzieła znikają z listy lektur szkolnych... W kanonie lektur szkolnych od dawna nie ma już „Trylogii” czy „Pana Tadeusza”. Teraz lista tytułów obowiązkowych została uszczuplona o kolejne dzieła, czyli np. „Konrada Wallenroda” Adama Mickiewicza. Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, już kilka miesięcy temu z listy lektur szkolnych zostały skreślone takie dzieła polskiej literatury, jak „Trylogia” Henryka Sienkiewicza czy „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza. Jak zauważa portal ...

Adam Mickiewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Adam Mickiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Adam Mickiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Adam Mickiewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook