Abu Bakr al-Bagdadi - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Abu Bakr al-Bagdadi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Abu Bakr al-Bagdadi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Abu Bakr al-Bagdadi w naszej wyszukiwarce.

Lider Państwa Islamskiego zapowiada rozszerzenie kalifatu

Lider Państwa Islamskiego zapowiada rozszerzenie kalifatu Lider Państwa Islamskiego, Abu Bakr al-Bagdadi oświadczył, że jego władza obejmuje też tereny Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Egiptu, Libii i Algierii, nawołując jednocześnie do „erupcji dżihadu” na całym świecie. Al-Bagdadi nawoływał również do walki z szyitami w Jemenie, którzy w ruchu Huti walczą z tamtejszym reżimem. Nie wiadomo, kiedy nagrano przemówienie al-Bagdadiego. Na pewno zostało ono przygotowane już po ...

Abu Bakr al-Bagdadi - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Abu Bakr al-Bagdadi. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Abu Bakr al-Bagdadi, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Abu Bakr al-Bagdadi w naszej wyszukiwarce.

facebook