Absurd - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - absurd. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: absurd, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. absurd w naszej wyszukiwarce.

Kopacz: Nie było inwigilacji dziennikarzy tylko ... nielegalne podsłuchy!

Kopacz: Nie było inwigilacji dziennikarzy tylko ... nielegalne podsłuchy! Była Premier Polski w Kontrwywiadzie RMF FM powiedziała o aferze podsłuchowej dziennikarzy, której dopuścił się jej rząd: " nie było inwigilacji dziennikarzy. Mówimy o nielegalnych podsłuchach"! Ewa Kopacz była pytana o inwigilację dziennikarzy. - Nie było inwigilacji dziennikarzy w opinii ani ministra spraw zagranicznych, ani koordynatora służb, ani szefa MSW. Mówimy o nielegalnych podsłuchach - odpowiadała. ...

Absurd - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - absurd. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: absurd, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. absurd w naszej wyszukiwarce.

facebook