Abp Stanisław Gądecki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp Stanisław Gądecki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp Stanisław Gądecki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp Stanisław Gądecki w naszej wyszukiwarce.

Abp Gądecki: Stanowcze NIE dla poglądów ONR

Abp Gądecki: Stanowcze NIE dla poglądów ONR W kościele jest miejsce dla przepowiadania ewangelii zachęcającej do miłości każdego człowieka - pisze w komunikacie abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Oto co napisał abp Stanisław Gądecki odnośnie udziału członków ruchu nacjonalistycznego ONR na Mszy świętej: Jako przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski i gospodarz niedawnych obchodów rocznicy Chrztu Polski wyrażam zdecydowaną dezaprobatę ...

Abp Stanisław Gądecki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp Stanisław Gądecki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp Stanisław Gądecki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp Stanisław Gądecki w naszej wyszukiwarce.

facebook