Abp sławoj leszek głódź - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp sławoj leszek głódź. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp sławoj leszek głódź, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp sławoj leszek głódź w naszej wyszukiwarce.

Kurski broni abp. Głodzia. "Każdy ma swoje słabości"

Kurski broni abp. Głodzia. Jacek Kurski skomentował na antenie TVN24 oświadczenie abp. Sławoja Leszka Głódzia, który napisał, że został "przesadnie pomówiony". - To bardzo mądre, wielkoduszne oświadczenie, które kończy sprawę - powiedział polityk Solidarnej Polski. - Zaprzeczył, wybaczył - podkreślił Kurski. Gość programu "Jeden na jeden" powiedział, że każdy ma jakieś słabości, o czym wspomniał abp Głódź, przez co żaden katolik nie obwołuje się za ...

Abp sławoj leszek głódź - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp sławoj leszek głódź. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp sławoj leszek głódź, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp sławoj leszek głódź w naszej wyszukiwarce.

facebook