Abp Luigi Negri - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp Luigi Negri. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp Luigi Negri, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp Luigi Negri w naszej wyszukiwarce.

Arcybiskup nazywa ustawę przeciw homofobii powrotem faszyzmu i wzywa do obrony wolności chrześcijan

Arcybiskup nazywa ustawę przeciw homofobii powrotem faszyzmu i wzywa do obrony wolności chrześcijan Arcybiskup Ferrary, Luigi Negri ostrzega, że planowana we Włoszech ustawa przeciw homofobii ma charakter faszystowski i przypomina o ponurych czasach państwa totalitarnego. Zdaniem arcybiskupa, we wszystkich europejskich państwach podejmowane są próby ograniczenia wolności religijnej i swobody wypowiedzi w imieniu rzekomej „ochrony” homoseksualistów przed „dyskryminacją”. Nie ma żadnej poważnej dyskusji na temat wprowadzania ...

Abp Luigi Negri - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp Luigi Negri. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp Luigi Negri, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp Luigi Negri w naszej wyszukiwarce.

facebook