Abp Henryk Hoser - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp Henryk Hoser. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp Henryk Hoser, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp Henryk Hoser w naszej wyszukiwarce.

Wojna światów nadal trwa: aborcjoniści vs ludzie pokoju i miłosierdzia

Wojna światów nadal trwa: aborcjoniści vs ludzie pokoju i miłosierdzia Dziś w kilku miastach odbyły się manifestacje zwolenników zabijania dzieci. Dziś również w Łagewnikach prawie 100 tys pielgrzymów uczestniczyło we Mszy św. z okazji Bożego Miłosierdzia. Mamy dwa światy W dniu dzisiejszym czołówki mediów obiegła informacja, że w kościele pw. św. Anny w Warszawie, grupka prowokatorów zakłóciła nabożeństwo w momencie, gdy ksiądz odczytywał komunikat Episkopatu poświęcony ochronie życia poczętego. ...

Abp Henryk Hoser - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - abp Henryk Hoser. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: abp Henryk Hoser, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. abp Henryk Hoser w naszej wyszukiwarce.

facebook