Aborterki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - aborterki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: aborterki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. aborterki w naszej wyszukiwarce.

USA: wyrok za spryskanie wodą święconą

USA: wyrok za spryskanie wodą święconą 71-letnia Joyce Fecteau stanęła przed sądem w Alabamie za... spryskanie wodą święconą zwolenniczek aborcji, demonstrujących pod kliniką aborcyjną w Huntsville. Sąd wydał wyrok uniewinniający kobietę. Czasami news z USA jest optymistyczny! Sprawa dotyczy proliferki Joyce Fecteau, która była pod kliniką aborcyjną. Tam próbowała poprzez rozmowę odwodzić przybywające do kliniki kobiety z zamiarem dokonania morderstwa. Pewnego razu Joyce została aresztowana, gdyż dwie ...

Aborterki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - aborterki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: aborterki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. aborterki w naszej wyszukiwarce.

facebook