A - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - a. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: a, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. a w naszej wyszukiwarce.

Prof. Bogdan Chazan: „Problem aborcji jest tylko pretekstem do rewolucji kulturowej”

Prof. Bogdan Chazan: „Problem aborcji jest tylko pretekstem do rewolucji kulturowej” „Mam wrażenie, że problem aborcji jest tylko pretekstem do rewolucji kulturowej, której celem jest (...) zablokowanie niepoprawnie myślącym dostępu do stanowisk kierowniczych” – powiedział prof. Bogdan Chazan. – Mam wrażenie, że problem aborcji jest tylko pretekstem do rewolucji kulturowej, której celem jest zmiana postaw i świadomości, zablokowanie niepoprawnie myślącym dostępu do stanowisk kierowniczych. Pamiętam czasy, kiedy wszyscy ...

A - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - a. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: a, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. a w naszej wyszukiwarce.

facebook