Żony - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - żony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: żony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. żony w naszej wyszukiwarce.

Pracownice kopalń i żony górników jadą do Warszawy

Pracownice kopalń i żony górników jadą do Warszawy Pracownice administracji i przeróbki węgla, a także żony górników kopalń przeznaczonych do likwidacji wyjeżdżają autokarami do Warszawy. Chcą się one spotkać z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Szef górniczej "Solidarności" Jarosław Grzesik zapowiedział, że kobiety chcą spotkać sięz prezydentem Bronisławem Komorowskim. "Zabierają petycję i będą prosiły pana prezydenta o włączenie się w spór i w rozwiązywanie problemu. ...

Żony - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - żony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: żony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. żony w naszej wyszukiwarce.

facebook