Świadkowie Jehowy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - świadkowie Jehowy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: świadkowie Jehowy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. świadkowie Jehowy w naszej wyszukiwarce.

Sąd Najwyższy Rosji uznał Świadków Jehowy za ekstremistów

Sąd Najwyższy Rosji uznał Świadków Jehowy za ekstremistów Sąd Najwyższy Rosji nakazał zamknięcie strony internetowej Świadków Jehowy. Uznał, że głoszone przez nich treści są niezgodne z prawem. Miesiąc temu zamknięto jeden z oddziałów rosyjskich Świadków Jehowy. Zgodnie z rosyjskim prawem strony internetowe uznane przez sąd, na wniosek MSW, za głoszące idee ekstremistyczne, muszą zostać zamknięte. Z tego samego powodu miesiąc temu sąd zamknął jeden z republikańskich ...

Świadkowie Jehowy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - świadkowie Jehowy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: świadkowie Jehowy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. świadkowie Jehowy w naszej wyszukiwarce.

facebook