Święty Józef - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - święty Józef. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: święty Józef, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. święty Józef w naszej wyszukiwarce.

Papież Franciszek: Praca jest kluczowym elementem godności osoby

Papież Franciszek: Praca jest kluczowym elementem godności osoby „Drodzy młodzi, uczcie się od świętego Józefa, który przeżywał trudne chwile, ale nigdy nie stracił ufności i potrafił je przezwyciężyć”. Tą zachętą Papież Franciszek podzielił się nie tylko z obecnymi na Placu św. Piotra pielgrzymami, ... Papież podczas audiencji ogólnej mówił: „Praca jest kluczowym elementem godności osoby. By posłużyć się obrazem, praca «namaszcza» nas godnością, napełnia nas godnością; czyni nas podobnymi do Boga, który pracował i ...

Święty Józef - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - święty Józef. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: święty Józef, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. święty Józef w naszej wyszukiwarce.

facebook