Św Jan Chrzciciel - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - św Jan Chrzciciel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: św Jan Chrzciciel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. św Jan Chrzciciel w naszej wyszukiwarce.

Św. Jan Chrzciciel - wzór dla wszystkich chrześcijan

Św. Jan Chrzciciel - wzór dla wszystkich chrześcijan Chrześcijanin to człowiek rozeznania - mówił dziś papież Franciszek. Potrafi odróżnić prawdę od tego, co się nią tylko wydaje. Zarazem musi umniejszać się, by dać Chrystusowi możliwość wzrastania. Ojciec Święty podczas dzisiejszej homilii powiedział, że każdy chrześcijanin potrafi odróżnić prawdę od tego, co się nią tylko wydaje. Franciszek poruszył ten temat w związku z uroczystością Narodzenia św. Jana ...

Św Jan Chrzciciel - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - św Jan Chrzciciel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: św Jan Chrzciciel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. św Jan Chrzciciel w naszej wyszukiwarce.

facebook