Środki antykoncepcyjne - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - środki antykoncepcyjne. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: środki antykoncepcyjne, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. środki antykoncepcyjne w naszej wyszukiwarce.

„Bezpieczna” antykoncepcja? Johnson&Johnson wycofuje 32 mln opakowań pigułek. Także z Polski

„Bezpieczna” antykoncepcja? Johnson&Johnson wycofuje 32 mln opakowań pigułek. Także z Polski Kiedy mowa o tzw. bezpiecznym seksie, postępowe feministki zwykle jak mantrę powtarzają bajki o nieszkodliwej antykoncepcji. Nie brak też kobiet, które na podstawie własnego doświadczenia przekonują, że dobrze dobrane pigułki wcale nie obniżają libido a ... Firma Janssen, należąca do koncernu Johnson&Johnson poinformowała o wycofaniu z obrotu w Europie, Azji i Ameryce Łacińskiej aż 32 milionów opakowań pigułek antykoncepcyjnych. „Pragniemy poinformować, że firma Janssen zdecydowała się ...

Środki antykoncepcyjne - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - środki antykoncepcyjne. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: środki antykoncepcyjne, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. środki antykoncepcyjne w naszej wyszukiwarce.

facebook