Środki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - środki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: środki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. środki w naszej wyszukiwarce.

Warszawska klinika testuje środek z komórek abortowanych dzieci!

Warszawska klinika testuje środek z komórek abortowanych dzieci! W klinice nOvum w Warszawie odbywają się testy środków eksperymentalnych, wytworzonych przy użyciu komórek pobranych ze zwłok nienarodzonego dziecka, uśmierconego w wyniku aborcji. Jak ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”, w warszawskiej klinice nOvum właśnie odbywają się testy środków eksperymentalnych. Dwa z nich powstały przy użyciu komórek, które pobrano ze zwłok nienarodzonego dziecka, które uśmiercono ...

Środki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - środki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: środki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. środki w naszej wyszukiwarce.

facebook