Śledzenie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - śledzenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: śledzenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. śledzenie w naszej wyszukiwarce.

Gen. Roman Polko: Jesteśmy śledzeni na każdym kroku przez wiele różnych służb

Gen. Roman Polko: Jesteśmy śledzeni na każdym kroku przez wiele różnych służb „Służby mają całą listę słów, które mogą budzić podejrzenia. Wiadomo, że terroryści nie używają słów „zamach” czy „bomba”, ale mają swoje kody. I tego szukają służby” – mówi gen. Roman Polko. W rozmowie z portalem wp.pl gen. Polko przekonuje, że jesteśmy już inwigilowani „niemal na każdym kroku”. - Służby często wykorzystują pojedyncze wydarzenia – jak zamach w Paryżu – by poszerzać ...

Śledzenie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - śledzenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: śledzenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. śledzenie w naszej wyszukiwarce.

facebook