Ławrow - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Ławrow. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Ławrow, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Ławrow w naszej wyszukiwarce.

Kreml: Rosja nie jest winna wojnie ukraińskiej

Kreml: Rosja nie jest winna wojnie ukraińskiej Kreml kłamie w żywe oczy. Siergiej Ławrow mówił w Bazylei, że jego kraj nie ponosi odpowiedzialności za wojnę na Ukrainie.Stwierdził też, że działania rosyjskich sił w tym regionie to "wewnętrzna sprawa Rosji". Ławrow: Rosja nie jest winna wojnie ukraińskiej Szef rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych Siergiej Ławrow twierdzi, że… to nie Rosja odpowiada za wydarzenia na Ukrainie. Ławrow wystąpił na konferencji prasowej, która ...

Ławrow - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Ławrow. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Ławrow, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Ławrow w naszej wyszukiwarce.

facebook