• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Za tragicznie zmarłego w strasznym wypadku...

  • Autor: Paul|Publikacja: Saturday, 29 August 2015, 21:00

    ... motocyklowym w tych dniach - męża przyjaciółki mojej matki. Zginął w okropnej kraksie, pojechał na przejażdżkę motorem syna, by się schłodzić i stracił panowanie nad kierownicą na niebezpiecznym zakręcie. Wpadł na znak drogowy, przewieziony helikopterem, zmarł w szpitalu, pomimo intensywnej pomocy. Wypadek był niezwykle straszny, proszę więc też o modlitwę za spokój jego żony i syna.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook