• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Za spokój i dialog na łamach: ,,Forum Frondy''

  • Autor: Maciej_Markisz|Publikacja: Sunday, 10 June 2018, 3:23

    Daj Boże; jak najwięcej kulturalnych i merytorycznych dyskusji na tematy wątków; bez kłótni lub rozdmuchanych sporów. Daj Boże; jak najwięcej spokoju, klasy i sensownych rozmów, dialogu ludzi przyzwoitych i dobrych. Daj Boże; by ,,Tradsi'' dogadywali się kulturalnie i tolerowali ,,Modernistów'' i na odwrót, by na forum i w całej Frondzie odbywał się dialog ekumeniczny. By ludzie nie złorzeczyli innym, tylko byli przychylni, a przynajmniej próbowali. By umieli przeprosić, wybaczyć i wybaczenia oczekiwać.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook