• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


za mojego 3-letniego synka

  • Autor: |Publikacja: Monday, 5 September 2016, 13:22

    Mój synek dość wolno się rozwija, nie mówi i jest bardzo mało kontaktowy. 3.09. rozpoczęłam Nowennę Pompejańską w Jego intencji, 13.09 czeka nas wizyta w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej. Od kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę w moim sercu zamieszkał spokój, a muszę przyznać, że nie mogłam już jeść i normalnie prosperować. Bardzo proszę o modlitwę w Jego intencji - o uzdrowienie duszy i ciała.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook