• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Proszę o modlitwę za Babcię, ktøra odeszła.

  • Autor: Maciej_Markisz|Publikacja: Saturday, 2 June 2018, 16:38

    Dziś w nocy zaalarmowała mnie mama, reanimowałem babcię, ale to nic nie dało. Nie miała pulsu, serse nie biło. Babcia usnęła i zgasła. Pogotowie przyjechało szybko i wykazało się techniką i delkatnościæ obycia, złego słowa nie można pow. Lekarz był dobrym człowiekiem. Babcia miała 96 rok, jak żołnierz oddzału łæczności Pająk Armii Krajowej aresztowana po wojnie przez 17 żołnierzy, ubekœw i nkwudzistœw. Przsłuchiwana niegodnie, dręczona: rok czasu w najcięższym wiëzieniu na Zamku Lubelskim, na gołej posadzce z garściæ słomy, z wiaderkuem zamiast ubikacji... Reszta wyroku w ciężkim więzieniu z pospolitymi bandytami i mordercami. Zawodowo: księgowa, zawsze na baczność. Opiekowaliśmy się przes ost. lata: moja mama najwięcej, ja mniej, bo czynny zawodowo, ciocia i opiekunka. Babcia gasła już od miesięcy, schorowana, coraz starsza, brak kontaktu... Nie brakowało jej nic od lat za sprawą ciężkej pracy mamy - mam nadzieję, że zrekompensowało to męki, drëczenie zafundowane przez wojnę i potem złych ludzi - komunistœw. Serdecznie proszę Wszystkich o modlitwë za moją zasłużonæ dla kraju Babciè.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook