• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

 • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Proszę o modlitwę i wsparcie dla Marty

 • Autor: Paweł ("Waldi")|Publikacja: Friday, 28 April 2017, 14:15

  "HISTORIA
  Mam na imię Marta, na raka piersi zachorowałam w 2010 roku w wieku 42 lat. Mimo wczesnego zdiagnozowania i mastektomii w 2012 roku nastąpiła wznowa. Leczenie operacyjne, radioterapia i hormonoterapia nie przyniosły pożądanych efektów. W 2014 roku rak znowu dał o sobie znać w postaci przerzutów do kości. Do leczenia włączono dodatkowo bisfosfoniany. W roku 2016, kolejne badania PET ujawniły nowe przerzuty do kości i śródpiersia. Aktualnie jestem w trakcie chemioterapii Paclitaxelem oraz wlewami z bisfosfonianów.

  Ciężar choroby dźwigam sama, mąż odszedł ode mnie wkrótce po zdiagnozowaniu nowotworu. Nie poradził sobie z tym psychicznie. Zostałam sama z dwójką dzieci. Na szczęście są już duże, Zosia ma 15, Aleksander ma lat 20 Bardzo mnie wspierają, ale również bardzo mnie jeszcze potrzebują. Mam nadzieję, że uda mi się doczekać czasu kiedy będą samodzielne i niezależne, będę wtedy spokojna o ich przyszłość.

  Na razie środki zamierzeam przeznaczyć na dojazdy do ośrodka, dodatkowe konsultacje u specjalistów oraz diagnostykę, na którą trzeba czekać w ramach NFZ, ale też wierzę, że dzięki nowoczesnym terapiom uda się wydłużyć moje życie."

  Darowizny na rzecz leczenia Marty można przekazywać za pomocą płatności on-line, karty płatniczej, PayPal lub tradycyjnego przelewu. Aby dokonać wpłaty, kliknij na przycisk "Wspomóż" w niebieskim prostokącie.

  https://skarbonka.alivia.org.pl/marta-ewa-strag-rato


  Numer konta: 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

  Tytuł przelewu: Darowizna na Program Skarbonka 110581 MARTA, EWA STRĄG-RATO 1b769cf31143

  Nazwa Odbiorcy: Fundacja Alivia

  Adres Odbiorcy: ul. Zaruby 9/131 02-796 Warszawa • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook