• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Proszę o modlitwę

  • Autor: |Publikacja: Friday, 12 August 2016, 13:12

    o zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe a także o rozwiązanie dramatycznej sytuacji materialnej i przyczyn, które tą sytuację powodują. Proszę też o Światło Ducha Świętego aby sąd apelacyjny podtrzymał w mocy wyrok przywracający mnie do pracy i abym otrzymała odszkodowanie za okres pozostawania bez pracy. Królowo Różańca Świętego wstawiaj się za mną. Sw. Józefie dopomóż mi. Jezu ufam Tobie-Ty się tym zajmij  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook