• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Prośba o modlitwę

  • Autor: tia|Publikacja: Thursday, 17 November 2016, 16:50

    Bardzo proszę o modlitwę za moją babcię, która umarła w wielkim cierpieniu. Zawsze była pogodna i bardzo uśmiechnięta, ufała Bogu i Kościołowi. Zachęcała mnie też na powrót do życia w Kościele. Jeżeli dusze istnieją, to taka modlitwa może jej pomóc, a jeśli to tylko zbędna nadzieja, to zawsze pozostaje modlitwa pozytywną energią. Babcia miała na imię Aniela.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook