• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Prośba o modlitwę

  • Autor: |Publikacja: Thursday, 11 August 2016, 14:02

    o uzdrowienie relacji z synem i jego rodziną, wzajemne przebaczenie, zgodę i miłość. Proszę też o nawrócenie rodziny syna, przemianę ich serc, żeby wrócili do Boga, szanowali innych, widzieli w nich swoich bliżnich, żeby zrozumieli, że kariera, pieniądze i dobra materialne to nie wszystko, że są ważniejsze sprawy w życiu człowieka. Matko Różańcowa módl się za nami. Jezu ufam Tobie  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook