• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Prośba

  • Autor: J52|Publikacja: Sunday, 13 November 2016, 10:47

    Proszę o powtót do zdrowia, o odzyskanie wiary przez syna, o szczęśliwe Świeta Bożego Narodzenia, o Wiarę i siłę, oŁaski Ducha Świętego. O Wieczny odpoczynek dla umarłych z Naszej rodziny, O Wstawiennictwo Ojca Pio i Jana Pawła II, a także Księdza Jeżego Popiełuszki, jednocześnie dziękuję za wszystkie łaski, którymi zostałem przez całe moje życie obdarzony przez Opatrznośc.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook