• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Prośba

  • Autor: |Publikacja: Saturday, 27 August 2016, 4:12

    Proszę o modlitwę o wyprostowanie krętych ścieżek mojego życia, o uzdrowienie relacji w małżeństwie i rodzinie, o wzajemne przebaczenie, o miłość i zgodę, o zdrowie, o rozwiązanie dramatycznej sytuacji finansowej, żebym dniem i nocą nie musiała martwić się o środki do życia i o spłatę długów. Królowo Różańca Świętego módl się za nam. Jezu ufam Tobie  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook