• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

  • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


Podziękowanie i prośby.

  • Autor: J52|Publikacja: Sunday, 24 June 2018, 14:30

    Dziękuję za wysłuchanie moich poprzednich próśb. Proszę o nieustanną opiekę, o dary Ducha Świętego, szczególnie dar, męstwa, mądrości, umiejętności i rozwagi. Proszę, w dniu imienin o laskę wiary dla Jasia, mojego syna, o wytrwałość, prawdziwą odwagę, pracowitość, a nade wszystko powrót do Kościoła.
    O zdrowie dla Mamusi, o błogosławieństwo w pracach remontowych podczas tych wakacji. O miłość w rodzinie, o miłość wzajemną. O opiekę Matki Najświętszej, wstawiennictwo Ojca Pio, Jana Pawła II i Kś. Jerzego Popiełuszko. O wstawiennictwo Świętych Ryszardów.  • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook