• Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute, in infernum detrude. Amen.

 • Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.


O uzdrowienie zranień z przeszłości

 • Autor: Paweł ("Waldi")|Publikacja: Friday, 3 June 2016, 12:53

  Wyobraźmy sobie że jesteśmy takimi malutkimi dziecimi, niemowlakami wręcz, w ramionach Maryi i wybraź sobie to że naprawde jesteś w jej ramionach, ona Cię przytula do swego serca i patrzysz się na jej twarz, na najpiękniejszą twarz jaka jest w wszechświecie. I zobacz że Maryja patrząc się na ciebie z całą miłością, czułością, z cudownym uśmiechem, mówi jak bardzo jesteś piękny, jak bardzo jesteś piękna, głaszcze Cię po policzku i zachwycona patrzy się na ciebie.

  My często jesteśmy zbyt dorośli żeby przyjąć uzdrowienie, musimy być jak dzieci żeby przyjmować uzdrowienie, czy uwolnienie, czy wiarę w to że nasza modlitwa zostanie wysłuchana. Im staniemy się mniejszym dzieckiem tym lepiej. Dlatego zachęcam was abyście przez chwile sprubowali nie być zbyt poważni, zbyt dorośli. Własnie dlatego Jezus powiedział, jeśli się "nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego"(Mt 18, 3). Proszę was żebyście wyobraźili sobie, że jesteście w jej ramionach, jak malutkie dzieciątka, na które ona patrzy z największym zachwytem i przyjmujcie teraz jej miłosć. Usłyszcie jej słowa, jak bardzo jesteś piękny mój synku, jak bardzo jesteś piękna moja córeczko.

  Maryja najpiekniej potrafi nam pokazać czułość i miłości Ojca Niebieskiego, Miłosierdzie Jezusa, nieskończona dobroć i moc Ducha Świetego. I prosze Cię teraz abyś wyobraźł sobie że jesteś w jej ramionach i ona teraz z najcudowniejszym uśmiechem i radością pokazuje ciebie Ojcu Niebieskiemu, podnosi wysoko Ciebie i mówi Ojcze Niebieski to twój syn, to twoja córeczka, najpiękniejszy, najpiękniejsza. I teraz wyobraź sobie że Ojciec, nie staruszek z długą brodą, Jezus mówi kto widzi mnie widzi Ojca, młody fascynujący Ojciec Niebieski patrzy na Ciebie teraz, kiedy pokazuje Ciebie Maryja jemu i Ojciec patrzy na ciebie i mówi jaki jesteś podobny do mnie, jaka jesteś podobna do mnie, moja córeczko, mój synku, najpiękniesza, najpiękniejszy. Przyjmój spojrzenie taty i mów do niego Abba Ojcze i przyjmój jego słowa całym sercem. "I stworzył Bóg ludzi na swój obraz: na obraz Boży ich storzył. Stworzył ich jako mężczyzne i kobietę."(Rdz 1, 27)

  I teraz, Maryja pokazuje Ciebie Jezusowi, i Jezus patrzy na ciebie teraz z najwiekszą miłością, patrzy na Ojca i mówi Ojcze dziękuje Ci za to że mogłem umrzeć z miłości do mojego synka, do mojej córeczki na krzyżu, do mojego brata, do mojej siostry, do twoich dzieci. I Maryja pokazując Ciebie Jezusowi, wkłada Ciebie w jego ręce i teraz Jezus Cię przytuła do jego najświętszego serca, patrzy na ciebie z najwiekszą miłością, będąc cały szczęśliwy. Chłoń jego miłość, chłoń jego szczęście.

  Teraz Maryja pokazuje Cię Duchowi Świętemu i prosi Duchu Święty przeniknij nasze dziecko tymi wszystkimi darami które są mu najbardziej potrzebne i Duch Święty teraz całkowicie Cię przytuła do swego serca, dosłownie przenika Cię całkowicie. I teraz Ojciec i Syn i Duch Święty, wchodzą do twojego wnętrza, do twego serca aby zjeść z tobą kolacje. Wcześniej pukali i otworzyłeś im drzwi, weszli aby z tobą wieczerzać, razem z tobą jedzą kolacje. Wyobraź sobie piękny stół, jest Ojciec i Syn i Duch Święty, Maryja i Ty. I cała uwaga Trójcy Świętej i Maryi jest skupiona na tobie. I wszycy są tak szczęśliwi że jecie wspólnie ten cudowny posiłek, posiłek miłości.

  I teraz Ojciec przypomina Ci słowa psalmu 23, "Zastawiasz przede mną stół wobec mych przeciwników. Namaszczasz mi głowę olejkiem, a mój kielich jest napełniony." "Choćbym kroczył ciemną doliną, zła sie nie uleknę, bo Ty jesteś mną!". I Ojciec prosi żebyś te słowa usłyszał i zapieczętował w swoim sercu. Ta kolacja z tobą jest na oczach twoich wrogów, czyli na oczach demonów, którzy już być może myśleli że jesteś ich, ale nie jesteś ich. Trójca Święta zasiadła z tobą do kolacji na oczach całego piekła, aby pokazać całemu piekłu do kogo należysz. Dlatego teraz siedząc przy stole z Trójcą Świętą i Maryją, powiedz teraz Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu i Maryi: Jestem cały twój Tatusiu, jestem cały twój Jezu, jestem cały twój Duchu Święty, jestem cały twój Maryjo.

  I niech tajemnica Niepokalanego poczęcia przeniknie twoją modlitwe, czyli Trójca Święta ukrywa sie w tobie, a ty ukrywasz się w Maryi. Każde dzieło diabła które ciebie dotychczas niszczyło, jest teraz zniszczone mocą Trójcy Świętej w Maryi, w której ty jesteś teraz tak glęboko ukryty.

  Zaśpiewaj dla Maryi teraz: "Maryjo, ukryj mnie w najczystszym sercu twym, zamieszkać w tobie pragnę, w ramionach twych się skryć, w ramionach skryć się twych. Maryjo, ukryj mnie w najczystszym sercu twym, zamieszkać w tobie pragnę, w ramionach twych się skryć, w ramionach skryć się twych."

  Zapewnie wielu z was bardzo boi się o swoich najbliższych, bardzo boi się o swoje dzieci które gdzieś pogubiły się w życiu. Więc, prosze abyście tą modlitwe nieustannie odmawiali każdego dnia, coraz bardziej ufając i coraz bardziej uspokając się że kiedy twoje dziecko jest w Maryi i w twoim dziecku mieszka Trójca Święta, wszystko się dobrze skończy. Wyobrażaj sobie swoje dziecko i uwielbiaj Trójce Świętą w twoim dziecku i uśmiechaj się do Maryi która obejmuje i ukrywa twoje dziecko w swoim sercu i TRWAJ w tej modlitwie, ona przyniesie Ci wielki pokój, wielki pokój, wielki pokój. Wszystko będzie dobrze. Również możesz ogłaszać nad sobą królestwo Niebieskie powtarzając 24 godziny na dobę na przykład tą modlitwę, to zdanie - "Jeżeli więc ktoś pozostaje w Chrystusie, jest nowym stworzeniem. To, co dawne, minęło, a oto stało się nowe"(2 Kor 5, 17). Amen
  (Ks Egzorcysta Dominik Chmielewski) • W tej intencji modlą się:

Módlmy się:

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Opinii wyrażanych przez użytkowników portalu Fronda.pl nie należy utożsamiać z poglądami redakcji.

facebook