Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Żyjemy teraz w świecie psychicznie zdrowych (Inaczej)

dodano: 17.06.2021, 19:56
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

Obecnie na Zachodzie neguje  się pojęcie tzw ''Prawdy obiektywnej'' Ale logiczne wnioski które z tego wynikają są ciekawe. Jeżeli każde stwierdzenie jest równie warte to wychodzi  z tego  że nie ma chorych psychicznie i każdy ale to absolutnie każdy może sobie być kim chce  i należy ten wybór popierać. Istnieją więc nie tylko kobiety z penisami (Czy np odwrót) ale nieskończone inne tożsamości których warianty są niewyczerpalne . Jeżeli np jutro poczuję się władcą Azeków Montezumą to będę miał prawo być traktowany jak Montezuma np nie będzie można patrzeć mi w oczy i moja święta osoba powinna mieć  prawo  do lektyki. Przecież moje twierdzenie że  jestem Montezumą ma taką samą wartość jak stwierdzenie postronnych że nie widzą we mnie Montezumy. Prawdy obiektywnej nie ma a skoro tak to mojej azteckiej władczości też nie można negować. Pytanie brzmi kto i jakiego zakładu powypuszczał lewaków  ?

• Re: Żyjemy teraz w świecie psychicznie zdrowych (Inaczej) |Miecz Damoklesa 18.06.2021, 11:12
    Wróć lepiej do szkoły tumanie. Albo do psychiatry.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Żyjemy teraz w świecie psychicznie zdrowych (Inaczej) |Semper Fidelis 18.06.2021, 11:13
    Skąd ci przyszły do głowy takie bzdury?
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook