Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Żydzi przeciw Żydom - Jerzy Robert Nowak

dodano: 26.02.2014, 5:03
akcje wątku: drzewko

Jan Bodakowski

Żydzi przeciw Żydom - Jerzy Robert Nowak

 

Nakładem wydawnictwa Maron ukazały się dwa tomy pracy profesora Jerzego Roberta Nowaka „Żydzi przeciw Żydom”. Tematem pracy są zbrodnie popełnione na Żydach przez Żydów kolaborantów nazistowskich Niemiec. Nowak swoją pracę oparł na setkach świadectw zawartych w wspomnieniach Żydów ofiar nazistowskiego terroru.

 

Według informacji przedstawionych przez Nowaka na terenach okupacji niemieckiej elity żydowskie aktywnie włączyły się z kolaboracje z nazistami. Niemcy z religijnych elit żydowskich powołali żydowski samorząd w gettach i żydowskie siły policyjne (które nosiły różne nazwy). Przedstawiciele władz żydowskich, często członkowie przedwojennych elit żydowskich, wymuszali kult swoich osób, żyli w przepychu i rozpuście, podczas gdy większość Żydów umierała z głodu.

 

Zdaniem Nowaka bez pomocy Judenratów i żydowskiej policji niemiecka machina zagłady nie była by tak skuteczna, i prawdopodobnie mogłaby ocaleć nawet połowa z zabitej populacji. To Żydzi tworzyli dla Niemców listy proskrypcyjne Żydów do likwidacji, to Żydzi wyłapywali i przepędzali złapanych Żydów do transportów jadących do obozów zagłady. Co bardziej wstrząsające składająca się z elity żydowska policja cechowała się niewyobrażalnym bestialstwem. Według Nowaka żydowscy policjanci szczególnym okrucieństwem cechowali się wobec ubogich żydowskich dzieci. Żydowscy policjanci wyłapywali nawet własnych krewnych – rodziców, żony i dzieci, gwałcili złapane Żydówki (by wymóc uległość gwałconych kobiet obiecywali im pomoc, by po zgwałceniu nie spełnić swoich obietnic), okradali i wymuszali haracze od ofiar, bili zatrzymanych Żydów, wydawali Niemcom ukrywających się poza gettem i na terenie getta Żydów, rabowali groby i opuszczone mieszkania. By mieć więcej mieszkań do splądrowania, wyłapywali więcej Żydów niż Niemcy im nakazywali.

 

W obozach koncentracyjnych, według Nowaka, żydowscy kapo okazywali bestialstwo wobec żydowskich więźniów, gwałcili żydowskie więźniarki – w pamiętnikach ofiar obozów są nawet relacje o gwałceniu przez kapo zagazowanych Żydówek.

 

Po wojnie Żydzi kolaborujący z nazistami, popełniający zbrodnie na Żydach, nie ponieśli konsekwencji. Byli chronieni i przez Izrael, przez diasporę żydowską, i przez komunistów, którzy wcieli ich do swojego aparatu terroru. Dodatkowo dziś ukrywa się kolaboracje Żydów z nazistami, zbrodnie żydowskich kolaborantów na Żydach, i kreuje się kłamstwa obwiniające Polaków o holocaust – Jerzy Robert Nowak w swej pracy opisuje kilkadziesiąt antypolskich książek i filmów szkalujących Polaków.

 

Jan Bodakowski

http://capitalbook.pl/1164-thickbox_default/%C5%BCydzi-przeciw-%C5%BCydom-tom-ii-jerzy-robert-nowak.jpg

 • Re: Żydzi przeciw Żydom - Jerzy Robert Nowak|Teofila (w podróży) 26.02.2014, 8:47
  ^
  Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
  Odpowiedz
 • Re: Żydzi przeciw Żydom - Jerzy Robert Nowak|Krafft57 26.02.2014, 13:20
  akurat w tym temacie Eden potrafi pisać ciekawie i bez ideologicznego zacietrzewienia...
  "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
  Odpowiedz
 • Re: Żydzi przeciw Żydom - Jerzy Robert Nowak|Darcheville 26.02.2014, 20:00
  żydzi przeciw żydom,czyli jak znów po raz enty dokopać żydom,

  ziew...
  i żenua
  „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook