Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Zobaczcie, czym jest kapłaństwo...

dodano: 26.05.2019, 12:22
akcje wątku: drzewko

Autor: Boski

Watykan po wielu latach zlaicytował księdza Michele Barone który teraz oczekuje na proces po zatrzymaniu na lotnisku w Neapolu gdy wracał z...Polski.

Ksiądz uprawiał seks podczas pielgrzymek i w miejscach sakralnych,gwałcił i bił podczas egzorcyzmów.

Był kustoszem sanktuarium maryjnego w Casapessena z którego zrobił sobie dom schadzek,sprowadzając kobiety i zmuszając je do seksu oralnego i analnego,a po wszystkim odmawiał różaniec.

https://www.vocedinapoli.it/wp-content/uploads/2018/06/don-michele-barone-accusato-.png

Był celebrytą, gwiazdą telewizji oraz Medjugorie gdzie organizował pielgrzymki a jego zdjęcia z wizjonerkami Mirjan czy Vick której pomógł napisać książkę możecie znaleść bez trudu w internecie.

http://4.bp.blogspot.com/-0I3bjFAClW4/VO7TjkyTGCI/AAAAAAAAGKI/WJ7itZZSxiQ/s1600/pizap.com14249377193291.jpg

Obecnie czeka na wyrok w celi w Carinola.

Źródło:włoskie media

* Tytuł to kopia tematu AnnaMS 

• Re: Zobaczcie, czym jest kapłaństwo...|mariaelena 26.05.2019, 13:01
    A teraz wytłumacz mi, jak zobczyć czym jest ojcostwo?
    Podpowiem: jeśli kilku ojców jest hazardzistami, to logicznym i zgodne z twoim tokiem rozumowania będzie stwierdzenie: każdy ojciec jest hazardzistą.
    Jeżeli kilku ojców jest pedofilami, to logicznym i zgodne z twoim tokiem rozumowania będzie stwierdzenie: każdy ojciec jest pedofilem
    Jeżeli kilku ojców jest alkoholikami, to logicznym i zgodnym z twoim tokiem rozumowania będzie stwierdzenie: każdy ojciec jest alkoholikiem.
    Itd...
    Idąc twoim tokiem rozumowania, logicznym będzie wniosek: skoro kilku/kilkunastu/kilkudziesięciu/kilkaset ojców jest uwikłanych patologią, to każdy ojciec jest uwikłany patologią.(sądzę, że nie bardzo ci się ten wniosek podoba, jeśli jest w tobie odrobina przyzwoitości)

I teraz pytanie: czy patologia definiuje większość?
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: Zobaczcie, czym jest kapłaństwo...|Ateistyczny lewak 26.05.2019, 14:43

A teraz wytłumacz mi, jak zobczyć czym jest ojcostwo?
    Podpowiem: jeśli kilku ojców jest hazardzistami, to logicznym i zgodne z twoim tokiem rozumowania będzie stwierdzenie: każdy ojciec jest hazardzistą.
    Jeżeli kilku ojców jest pedofilami, to logicznym i zgodne z twoim tokiem rozumowania będzie stwierdzenie: każdy ojciec jest pedofilem
    Jeżeli kilku ...

Ooooo, juz znalazlas wytlumaczenie, sa gorsi, juz zaczelas wybielac. Kiedy dotrze do ludzi, ze zawod ksiedza a zwlaszcza publiczne zaufanie wyklucza postepowanie jak zwyklych ludzi.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Zobaczcie, czym jest kapłaństwo...|mariaelena 26.05.2019, 15:42

Ooooo, juz znalazlas wytlumaczenie, sa gorsi, juz zaczelas wybielac. Kiedy dotrze do ludzi, ze zawod ksiedza a zwlaszcza publiczne zaufanie wyklucza postepowanie jak zwyklych ludzi.

Daj to, Tomciu skarbie, do przeczytania komuś umiejącemu w literki, niech ci łopatologicznie wyłoży o czym ja piszę. Gdyżalbowiem udowadniać nie muszę, że wielbłądem nie jestem.
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: Zobaczcie, czym jest kapłaństwo...|Adalbert1241 26.05.2019, 16:15

Daj to, Tomciu skarbie, do przeczytania komuś umiejącemu w literki, niech ci łopatologicznie wyłoży o czym ja piszę. Gdyżalbowiem udowadniać nie muszę, że wielbłądem nie jestem.

^^^^^^^
    Odpowiedz
  • Re: Zobaczcie, czym jest kapłaństwo...|Ateistyczny lewak 26.05.2019, 16:19
    Czy ksiadz siedzi za gwalty???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook