Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Zmarl prof. Jan Szyszko

dodano: 9.10.2019, 15:19
akcje wątku: drzewko

Autor: Gurb

Teczowy gnojek.

Obronca mysliwych, wytrwaly pogromca kornika, znakomity strzelec i egzekutor hodowlanych bazantow. Wielki rzecznik interesu "korony stworzenia" w jej panowaniu nad przyroda. Protegowany torunski.

• Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|ProjectPi v2 9.10.2019, 15:40
    Niech mu runo miękkim będzie.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Rycerz_Ni 9.10.2019, 15:51
    Odszedł do krainy wiecznych łowów
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Krafft57 9.10.2019, 15:53
    Ja tu węszę zemstę Entów, pasterzy drzew...
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Teofila (w podróży) 10.10.2019, 8:53
    Nieprawdopodobne jak bardzo może zbydlęcić się człowiek, żeby nawet śmierć bliźniego uczynić przedmiotem żarcików.

Admin, zachowaj ten wątek na wieczną rzeczy pamiątkę.

"Bydlęca zaś mądrość jest, która ciała tylko pilnuje, a pokarmy i wczasy, i rozkoszy jego opatruje, wszystek swój dowcip i prace na to obracając, aby ciału i rodzajowi dobrze było, żadnego o duszy nieśmiertelnej i niecielesnej obmyślania nie czyniąc, jako bestyje, które dusze rozumnej nie mają, o strawie tylo a rodzaju myśląc" (ks. P. Skarga).

Za zmarłego R+I+P
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Gurb 10.10.2019, 9:47

Nieprawdopodobne jak bardzo może zbydlęcić się człowiek, żeby nawet śmierć bliźniego uczynić przedmiotem żarcików.

"Bydlęca zaś mądrość jest, która ciała tylko pilnuje, a pokarmy i wczasy, i rozkoszy jego opatruje, wszystek swój dowcip i prace na to obracając, aby ciału i rodzajowi ...

Hola, hola, jakie "zarciki" ? Mozesz napisac, w ktorym miejscu podalem nieprawde? A ze zmarly mial bogate zycie....
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Azaradel 10.10.2019, 9:50

"Bydlęca zaś mądrość jest, która ciała tylko pilnuje, a pokarmy i wczasy, i rozkoszy jego opatruje, wszystek swój dowcip i prace na to obracając, aby ciału i rodzajowi ...

A jak niejaki Kaczyński robił cyrk ze śmierci 96 osób i co, Teofilce to nie przeszkadzało? Nieprawdopodobne, jak można mieć wyprany mózg, pełen bepkologiki. Zaś śmierć obrzydliwego człowieka niewątpliwie sprawia radość. Normalnym ludziom, zwierzętom i lasom.
    Kiedyś złoczyńców wieszano na krzyżach, teraz krzyże wiszą na szyjach złoczyńców.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|mariaelena 10.10.2019, 16:01

A jak niejaki Kaczyński robił cyrk ze śmierci 96 osób i co, Teofilce to nie przeszkadzało? Nieprawdopodobne, jak można mieć wyprany mózg, pełen bepkologiki. Zaś śmierć obrzydliwego człowieka niewątpliwie sprawia radość. Normalnym ludziom, zwierzętom i lasom.

"Zaś śmierć obrzydliwego człowieka niewątpliwie sprawia radość. " być może komuś o twojej mentalności.
    Mnie śmierć jakiegokolwiek człowieka nie sprawia radości.
    A teraz pomyśl, ilu ludziom twoja śmierć "sprawi radość", w takim sensie, jak tobie sprawia?

Btw masz siebie za obrzydliwego, że taką miarę do innych przykładasz?
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Azaradel 10.10.2019, 19:17

"Zaś śmierć obrzydliwego człowieka niewątpliwie sprawia radość. " być może komuś o twojej mentalności.
    Mnie śmierć jakiegokolwiek człowieka nie sprawia radości.
    A teraz pomyśl, ilu ludziom twoja śmierć "sprawi radość", w takim sensie, jak tobie sprawia?

Btw masz siebie za obrzydliwego, że taką miarę do innych przykładasz?

Wiadomo, że coś takiego jak maryjna elena wsadzi wszędzie brudny nochal i gdzie może tam swoje g..no zostawi. Z czymś takim się nie rozmawia, bo poziom tego czegoś jest tak niski - inteligencja tylko w iloczynie - (a mniemanie o sobie tak wysokie), że każde słowo trafia w pustkę. Umysłową również.
    Kiedyś złoczyńców wieszano na krzyżach, teraz krzyże wiszą na szyjach złoczyńców.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|mariaelena 10.10.2019, 19:26

Wiadomo, że coś takiego jak maryjna elena wsadzi wszędzie brudny nochal i gdzie może tam swoje g..no zostawi. Z czymś takim się nie rozmawia, bo poziom tego czegoś jest tak niski - inteligencja tylko w iloczynie - (a mniemanie o sobie tak wysokie), że każde słowo trafia w pustkę. Umysłową również.

A teraz "specjalisto dziedzin wszelakich", zapoznaj się z instrukcją obslugii "urządzenia do konserwacji powierzchni płaskich" i tę słomę, co ci się z butów sypie, posprzątaj.

,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Azaradel 11.10.2019, 9:41

A teraz "specjalisto dziedzin wszelakich", zapoznaj się z instrukcją obslugii "urządzenia do konserwacji powierzchni płaskich" i tę słomę, co ci się z butów sypie, posprzątaj.

Na swoim facebooku zbanowałem kilkunastu: oszalałych obroń ców płodów, kaczyńsko lizyd...w, narodowych kretynów. Babek było niewiele - ostatnio dwie kibolki, intelektualnie na poziomie Suskiego. Na frondzie twór o nazwie mariaelena - połączenie chamstwa, prostactwa, debilizmu i bezczelności, co to jak ja docisnąć w rozmowie, to zaczyna płakać, że jest kobietą i ją biją - będzie pierwsza. Bez jej brzydko pachnących wypowiedzi będzie mi niewątpliwie lżej, choć tylko troszeczkę - bo wchodzenie na frondę wymaga założenia maski przeciwgazowej, żeby uniknąć jadowitych gazów wydzielanych przez różne Teofile, Annybisy, polipidy, enrysie, obSSerwery i głupawi akolici typu Ola bez mantylki i Adalbert spod Legnicy.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Teofila (w podróży) 11.10.2019, 10:58

Na swoim facebooku zbanowałem kilkunastu: oszalałych obroń ców płodów, kaczyńsko lizyd...w, narodowych kretynów. Babek było niewiele - ostatnio dwie kibolki, intelektualnie na poziomie Suskiego. Na frondzie twór o nazwie mariaelena - połączenie chamstwa, prostactwa, debilizmu i bezczelności, co to jak ja docisnąć w rozmowie, to zaczyna płakać, że jest kobietą i ...

Genialne są te pańskie wpisy -

subtelne połączenie wysokiej kultury, wyrafinowania, inteligencji i skromności.

Czekamy na dalsze, my - potomkowie chłopów folwarczynych i cieszymy się, że pomimo różnych niedogodności, a nierzadko - wprost intelektualnych tortur, które musi pan tu znosić - mimo wszystko wciąż przychodzi pan tu do nas z kagańcem o ś w i e c e n i a :)
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Azaradel 11.10.2019, 14:04

Genialne są te pańskie wpisy -

subtelne połączenie wysokiej kultury, wyrafinowania, inteligencji i skromności.

Czekamy na dalsze, my - potomkowie chłopów folwarczynych i cieszymy się, że pomimo różnych niedogodności, a nierzadko - wprost intelektualnych tortur, które musi pan tu znosić - mimo wszystko wciąż przychodzi pan tu do nas z kagańcem o ś w ...

Kaganiec, droga Teosiu, niewątpliwie przydałby się wielu miejscowym, zwłaszcza wymienionym przeze mnie. Sądzę, że chłopi folwarczni byli znacznie od was mądrzejsi - wy raczej wyglądacie na efekty alkoholowych występków bezrolnych.
    Rzeczywiście, czytanie wypocin miejscowego tałatajstwa - choćby o Oldze Tokarczuk - jest dla człowieka inteligentnego męczarnią, bowiem wpisy takowe świadczą o totalnej degeneracji. Subtelne połączenie wysokiej kultury, wyrafinowania, inteligencji i skromności nie pozwala mi określać frondowej gawiedzi, zwłaszcza już wspomnianych, epitetami na które zasługują, a którymi szermują obrzucając nimi lepszych od siebie. Ale ciemny gmin tak ma, trzeba się z tym pogodzić i próbować walczyć o zagubione umysły (z zachowaniem wszelki9ch proporcji do umysłów normalnych).
    Uprzejmie dziękuję za sympatyczna odpowiedź i oczekuję dalszych triumfów bepkologiki nad nauką, sztuką, literaturą i logiką.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Teofila (w podróży) 11.10.2019, 14:07

Kaganiec, droga Teosiu, niewątpliwie przydałby się wielu miejscowym, zwłaszcza wymienionym przeze mnie. Sądzę, że chłopi folwarczni byli znacznie od was mądrzejsi - wy raczej wyglądacie na efekty alkoholowych występków bezrolnych.
    Rzeczywiście, czytanie wypocin miejscowego tałatajstwa - choćby o Oldze Tokarczuk - jest dla człowieka inteligentnego męczarnią, bowiem wpisy takowe świadczą o totalnej degeneracji ...

I ja uprzejmie dziękuję za kolejny, sympatyczny, wpis.

Widać - inaczej pan nie umie...

Innymi słowy - taki się pan urodził i taki pozostanie.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|Azaradel 11.10.2019, 16:31

Zawsze dostosowuję słownictwo i jego wymowę do rozmówców/odbiorców. Wrodzona delikatność i nieznajomość chamskich odzywek uniemożliwia mi posługiwanie się frondowym językiem, ale staram się zniżyć w maksymalny sposób do poziomu rozmówców.
    Odpowiedz
  • Re: Zmarl prof. Jan Szyszko|mariaelena 11.10.2019, 16:46

Słodziak, wręcz yelita yntelektualna ;)

Zapomniał(?) że u mnie w płonkownicy od miesięcy siedzi.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook