Otwarte forum dyskusyjne Frondy

ZBANOWAĆ PIOGALA!

dodano: 7.12.2013, 0:39
akcje wątku: drzewko

Frondo, mienisz się "portalem poświęconym" a tolerujesz (kompletnie nie wiem czemu) osobnika, który uporczywie obraża księży, religię, innych dyskutantów. Przy tym nie jest ani inteligentny (poziom notatnika agitatora z lat 50-tych) ani dowcipny ani nie ma żadnych innych talentów. 

Przecież tolerujemy tu agnostyków i ateistów (tych ostatnich niekoniecznie słusznie), ale jesli coś wnoszą do dyskusji. A ów osobnik powtarza bez przerwy swoją ograną płytę - zero treści, a tylko ujadanie. Po co to?

 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|Mamucha 7.12.2013, 1:01
  Piogal, jak podejrzewam, jest absolwentem WUMLu, stąd jego przekonanie o własnej głębi i przenikliwości. To czasem bywa nawet rozrywkowe, ale znacznie częściej obraźliwe i trudne do zniesienia. Zgadzam się z Tobą, Henryku, dosyć tolerowania zła!
  Mamucha
  Odpowiedz
 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|zyga123 7.12.2013, 1:08
  Bo to miedzy innymi nakreca "odwiedzalnosc" portalu....


  Zreszta, jak dostanie bana, to pewnie i tak wroci. Czemu?

  Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, (błędnie zaburzenie obsesyjno-kompulsywne[potrzebne źródło]), inaczej nerwica natręctw, zespół anankastyczny; ang. obsessive-compulsive disorder, OCD) – zaburzenie psychiczne z grupy zaburzeń lękowych charakteryzujące się występowaniem u chorego natrętnych (obsesyjnych) myśli oraz/lub zachowań przymusowych (kompulsyjnych).
  Odpowiedz
 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|Oscar38 7.12.2013, 9:45
  Piogal teraz szaleje pod swoja ksywka czy jakas inna?

  Fakt.. na prawicowych forach na ktorych bywam jest paru maniakow bezżyciowców 15 godzin dziennie spedzajacych przed monitorem. Zawziete to to nieslychanie, i fakt: 2 takich potrafi rozwalic kazde forum. Powinni byc eliminowani wirtualnie natychmiast dla dobra spolecznosci
  Odpowiedz
 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|Oscar38 7.12.2013, 11:00
  chcialbym jeszcze dodac, ze forum to pikus.
  To co sie dzieje pod wiadomosciami portalu to jest dopiero chlew. Jakis niesamowity wysyp ciemnej masy fanatykow ateistycznych żywiących sie czysta nienawiscia do Terlikowskiego.
  Od dluzszego czasu apeluje o zrobioenie pozadku z tymi fanatykami.
  Odpowiedz
 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|Krafft57 7.12.2013, 12:01
  absolutnie nie ruszać Piogala - nieraz rozbawił mnie do łez, a chamstwo to przecież immanentna cecha tego forum, nikt tu sie nim nie przejmuje...
  "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
  Odpowiedz
 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|Rumcajs-owa 7.12.2013, 13:12
  Powtarza się Pan. Taki watek już był i powtórne bicie piany nic nie da. Poza tym to jest forum, a Piogal pisze na głównej i te wylewanie łez to nie tutaj. Ciekawe że widzi Pan chamstwo tylko u Piogala, a jakos nie dostrzega u innych użytkowników forum.
  Piogal powinien zostać, jako przeciwwaga. Czasami ma rację to wkurza jego adwersarzy.
  "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
  Odpowiedz
 • Re: ZBANOWAĆ PIOGALA!|Oscar38 7.12.2013, 13:14

  Powtarza się Pan. Taki watek już był i powtórne bicie piany nic nie da. Poza tym to jest forum, a Piogal pisze na głównej i te wylewanie łez to nie tutaj. Ciekawe że widzi Pan chamstwo tylko u Piogala, a jakos nie dostrzega u innych użytkowników forum.
  Piogal powinien zostać ...


  na glownej 90% komentarzy to ateistyczny spam gosci zlatujacych sie tutaj z powodu chorej nienawisci do Terlikowskiego. Wiec nie rozumiem do czego mialaby byc owa "przeciwwaga"
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook