Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?

dodano: 18.06.2019, 11:05
akcje wątku: drzewko

Autor: Zawistowski

Proszę obstawiać - gdzie to jest i kto może być, na głównym planie

http://nad.pisz.pl/images/2019/06/18/64636768_10157146544870928_7484894971946860544_o.jpg

• Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|henryk1 18.06.2019, 11:56
    Pastor Chojecki:)))
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|Zawistowski 18.06.2019, 15:26
    No dobra
    To jest zaprzysiężenie Pani Burmistrz Santa Cruz, naszej stolicy, w tę sobotę.

Jeśliby postawić analogię dyskryminacji kobiet i murzynów, to u nas kobiety są na etapie wybielania skóry (udawania mężczyzn) a tutaj na etapie zapuszczanie afro (demonstrowania różnic) :)
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|Agnes32 18.06.2019, 19:38

No dobra
    To jest zaprzysiężenie Pani Burmistrz Santa Cruz, naszej stolicy, w tę sobotę.

Jeśliby postawić analogię dyskryminacji kobiet i murzynów, to u nas kobiety są na etapie wybielania skóry (udawania mężczyzn) a tutaj na etapie zapuszczanie afro (demonstrowania różnic) :)

A Króla Maciusia czytałeś? To nie była osobista wycieczka, jakby co, tylko jak najbardziej w temacie.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|AnnaMS 18.06.2019, 22:55
    Ubrana jak prostytutka.
    A gapie siedzą znudzeni jak jakieś prymitywy, co nie wiedzą, kiedy należy wstać.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|alchemik 18.06.2019, 22:58

Ubrana jak prostytutka.
    A gapie siedzą znudzeni jak jakieś prymitywy, co nie wiedzą, kiedy należy wstać.

To prostytutki mają jakiś styl ubierania się?
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|AnnaMS 18.06.2019, 23:02

To prostytutki mają jakiś styl ubierania się?

Owszem. Nie wiedziałeś?
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|alchemik 18.06.2019, 23:05

Owszem. Nie wiedziałeś?

A skąd niby miałbym to wiedzieć? Z katechezy?
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|AnnaMS 18.06.2019, 23:07

A skąd niby miałbym to wiedzieć? Z katechezy?

Niekoniecznie. Mnie uczono tego na studiach z przedmiotu zwanego seksuologią.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|alchemik 18.06.2019, 23:12

Niekoniecznie. Mnie uczono tego na studiach z przedmiotu zwanego seksuologią.

Niestety, kończyłem studia techniczne. Na 1. roku przez semestr miałem jakieś socjologiczne nudy, ale nic o seksualności.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|AnnaMS 18.06.2019, 23:16

Niestety, kończyłem studia techniczne. Na 1. roku przez semestr miałem jakieś socjologiczne nudy, ale nic o seksualności.

W sumie nie żałuj. Teraz i tak trudno rozpoznać prawdziwą prostytutkę po ubiorze.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|alchemik 18.06.2019, 23:41

W sumie nie żałuj. Teraz i tak trudno rozpoznać prawdziwą prostytutkę po ubiorze.

O…
    Maria Magdalena
    (You're a victim of the fight, you need love)
    Promise me delight
    (You need love)
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|Zawistowski 18.06.2019, 23:57
    "Ubrana jak prostytutka"
    Są 2 opcje zatem
    1. Pani Burmistrz stolicy Santa Cruz popełniła gafę, bo
    a) jest prostytutką i nie zdołała tego ukryć
    b) chciała wypaść elegancko, ale się nie zna i wszyscy mają kino
    2. Pani Burmistrz wygląda jak kobieta a Pani Teofilia uważa, że kobieco wyglądają prostytutki

Oczywiście obie opcje mogą być umocowane kulturowo i tym się kierowałem zakładając wątek.
    Mama nadzieję, że Pani Teofilia nie wyłoży nam, jak "oczywiście wyglądać ma kobieta" i "jak oczywiście wyglądać ma prostytutka". A co do tych ostatnich, to widziałem kilka w PL i było to baaaardzo dalekie od obrazka.
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|Agnes32 19.06.2019, 8:18

"Ubrana jak prostytutka"
    Są 2 opcje zatem
    1. Pani Burmistrz stolicy Santa Cruz popełniła gafę, bo
    a) jest prostytutką i nie zdołała tego ukryć
    b) chciała wypaść elegancko, ale się nie zna i wszyscy mają kino
    2. Pani Burmistrz wygląda jak kobieta a Pani Teofilia uważa, że kobieco wyglądają prostytutki ...

Ależ ona wcale nie wygląda kobieco, skąd taki dziwny pomysł? Wygląda, jakby narzuciła na siebie, co popadnie, żeby w nocy, kiedy nikt nie widzi, psa wyprowadzić. Ani trochę nie przemyśłała ubioru. Ani podkreśenia kszałtów, ani wdzięku, ani lekkości. I gdzie ty tu panią Teofilę zobaczyłeś?
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|Agnes32 19.06.2019, 8:19

Ależ ona wcale nie wygląda kobieco, skąd taki dziwny pomysł? Wygląda, jakby narzuciła na siebie, co popadnie, żeby w nocy, kiedy nikt nie widzi, psa wyprowadzić. Ani trochę nie przemyśłała ubioru. Ani podkreśenia kszałtów, ani wdzięku, ani lekkości. I gdzie ty tu panią Teofilę zobaczyłeś?

Podkreślenia
    Odpowiedz
  • Re: Zagadka - co przedstawia sytuacja na zdjęciu?|Zawistowski 19.06.2019, 0:10
    ... uściślając - prostytucją zajmują się studentki i wyglądają jak inne studentki.
    Inny sort to tzw "tirówki", wyglądają kolorowo i zabawnie, ale i te dalekie są od Pani Burmistrz, oj bardzo.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook