Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wymiar niesprawiedliwości

dodano: 4.12.2012, 8:04
akcje wątku: drzewko

Autor: Grzegorz_N

Wymiar niesprawiedliwości

W Polsce może nienawistny lub chory sędzia ogłosić wyrok 25 lat więzienia. Ten wyrok się uprawomocni, bo skazany nawet o nim nie będzie wiedział, nie mówiąc o tym, że będzie niewinny. Zaocznie człowiekowi taki wyrok wykręcą lub niejawnie (nieistotne czy można takie wyroki kapturowo zaklepywać, ale może to też być np. 1 mln zł w cywilnym). Nikt tego wyroku nie zmieni i sędziego nie ukarze, bo on sam tylko to może później weryfikować. PG i MS spuszczają wszelkie odwołania i skargi do źródła zaniedbań, do przestępców w togach. RPO w ogóle nie istnieje. Obywatelowi mogą za pieniądze powoda zasądzić wszystko, i to bez jego wiedzy, a „niezawiśli” funkcjonariusze z dożywotnimi immunitetami są bezkarni. Bez nadzoru i kontroli z zewnątrz. Mogą w żywe oczy kłamać, tuszować błędy kolegów po fachu, ignorować udowodnione przestępstwa, różnicować strony. Obywatel musi przestrzegać terminów (nawet jak teściowa coś zatai), opłat, stalinowskich procedur. Prokurator i sędzia są z innej beczki. Takie jest korupcyjne prawo. Jednostronne. Czy nie tak działa mafia? Można kilku milionom emigrantów wyskrobać jakieś nawiązki i grzywny za nic, to Polska przeskoczy szybko Niemcy a nawet USA nie tylko gospodarczo. Polska ustrojowo obecnie to nie jest już ubecka PRL, to jest gorzej teraz jak reżimowa Białoruś czy junta Birmy. Takie przekręty kręcą choćby w Jeleniej Górze, czytaj Sodomie i Gomorze. Wkrótce przedstawię szczegóły tych numerów i nazwiska prześladowców. Parodii prawa, rażącego go naruszania.

http://www.youtube.com/watch?v=sulR2q_FUqI

Cdn.

 • Re: Wymiar niesprawiedliwości|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 4.12.2012, 11:36
  Koszmar .
  Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
  Odpowiedz
 • Re: Wymiar niesprawiedliwości|Grzegorz_N 18.12.2012, 11:04
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/super-express-z-michnikiem-do-eurokolchozu,1,5345056,wiadomosc.html
  Odpowiedz
 • Re: Wymiar niesprawiedliwości|Grzegorz_N 19.12.2012, 20:38
  W dniu 22 sierpnia 2011 r. Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze Urszula Wiewióra (Zastępca Przewodniczącego), rozpoznała sprawę I C 730/11 z powództwa kobiety o rozwód bez jakiegokolwiek formalnego wezwania pozwanego i orzekła zaocznie zgodnie z wnioskiem powódki rozwód. Sposób, dowody i szybkość rozstrzygnięcia, nie mieściły się później w głowie pozwanego. Na jego szczęście, i dzieci małżeństwa, zdążył się w porę zorientować i złożył sensowny sprzeciw. W każdym bądź razie nie ma to nic wspólnego z demokratycznym państwem prawa urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. Tylko cud sprawił, że facet nie został dzięki SSO pozostawiony na łasce Boga, bez podziału majątku, prawa do dziedziczenia i wspólnego rozliczania (również ulg) i z naliczonymi z kosmosu alimentami. Tak to działa w RP.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook