Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo

dodano: 31.03.2015, 21:17
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Terri Schiavo - skazana na "godną" śmierć w męczarniach - zagłodzona w majestacie prawa.

http://lifenews.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/12/terrischiavo7.jpg

Jak naprawdę wyglądała Terri Schiavo kiedy na wniosek jej męża zagłodzono ją na śmierć w majestacie prawa - mówi jej brat:

"Takie są twarde fakty o których moja rodzina i ja będziemy pamiętać do końca życia: po prawie dwóch tygodniach bez jedzenia i picia usta mojej siostry były potwornie popękane, w końcu utworzyły się na nich pęcherze. Jej skóra stała się żółta, miejscami sina. Jej skóra była znacznie odwodniona z powodu braku wody. Oddech Terri stał się gwałtowny i niekontrolowany, tak jakby właśnie ukończyła szybki bieg. Jej chrapliwy oddech czasami wzmagał się – wiedzieliśmy wtedy, że odczuwa straszny ból. Twarz Terri stała się szkieletowata, krew pojawiła się w jej zapadłych oczach, a zęby sterczały do przodu. Nawet teraz, kiedy to piszę, nie potrafię właściwie opisać koszmaru patrzenia na moją siostrę, która musiała umrzeć w ten sposób.

Co na zawsze zostanie w mojej pamięci to wyraz absolutnego przerażenia na twarzy mojej siostry kiedy zobaczyliśmy ją tuż po śmierci".

Portret pamięciowy wykonany przez brata Terri Schiavo

http://lifenews.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/03/terrischiavo10.png

"Wyglądała pięknie. Nigdy wcześniej nie widziałem u niej takiego wyrazu spokoju i piękna" - adwokat Michaela Schiavo.

http://www.lifenews.com/2015/03/30/i-will-never-forget-the-look-of-horror-on-my-sister-terri-schiavos-face-the-day-she-died/

Jezu Chryste miłosierny, Synu Boga żywego, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

+++

• Re: "Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo|. 1.04.2015, 10:37
    +++
    Odpowiedz
  • Re: "Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo|Teofila (w podróży) 2.04.2016, 8:39
    ^
    Odpowiedz
  • Re: "Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo|MarNiok 2.04.2016, 11:18
    przekleństwem tych ludzi stanie się to co zrobili tej kobiecie
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: "Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo|Teofila (w podróży) 6.04.2017, 20:09
    ^
    Odpowiedz
  • Re: "Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo|Darcheville 6.04.2017, 20:22
    +
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: "Wyglądała pięknie" - 31 marca minęła 12 rocznica śmierci Terri Schiavo|Héroe nacional de San Escobar 6.04.2017, 20:27

41/5000

Que su estrella brillante en el cielo.

Yo no soy marinero. Soy capitán, soy capitán.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook