Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych

dodano: 29.01.2013, 22:26
akcje wątku: drzewko

Autor: Krzyżowiec

Krzyżowiec

Czy ktoś z forumowiczów orientuje się w temacie czy są jakieś incjatywy (projekt ustawy i zbieranie podpisów do niej ,itp), które prowadziłyby zahamowania tęczowej ofensywy w naszym kraju i karaniu propagowania grzechu sodomskiego ?

• Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|EA™ 29.01.2013, 22:32
    Nie ma i nie będzie. Ogarnij się!
    Take me through Hell / For I deserve it / Take me through Hell / It's for my good / Pain is sweet / However hot you serve it / And Hell is no hotter / Than my jealous blood
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Krafft57 29.01.2013, 23:25
    spadaj do Afganistanu albo Iranu, tam sobie będziesz karał za homoseksualizm...
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|nick_zastępczy 30.01.2013, 3:08
    dzisiaj widać, że depenalizacja zboczeń to jednak był fatalny błąd.
    To wcale nie jest taki zły pomysł aby przystąpić do kontrofensywy zamiast po kolei oddawać pole za polem.
    A i sami pederaści by na tym mogli skorzystać gdyby wprowadzić przepis, że alternatywą dla kary jest poddanie się leczeniu. Obecnie wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że może spróbować terapii i zacząć normalne życie - homoaktywiści robią wszystko aby ich od tej wiedzy odciąć.

Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Słowianka 30.01.2013, 4:18
    Nie wiem, czy są jakieś kary dla ludzi obnoszących się w miejscach publicznych ze zboczeniami seksualnymi, ale jeszcze za komuny, tj. przed 1981r. jak ktoś obnażył siusiaka np. na ulicy lub w parku natychmiast był doprowadzany pod przymusem na komisariat milicji, gdzie klarowanodelikwentowi, że nie wolno mu straszyć innych ludzi, zarówno dzieci jak i dorosłych. Myślę, w związku z tym, że milicja musiała mieć podstawę prawną, bo przecież komunistyczna władza nie stosowała się do religijnego "kodeksu" 10-u Przykazań Bożych.
    Trzeba to sprawdzić i jak przepisy są, to zacząć egzekwować ich stosowani. Jak nie ma tych przepisów to podjąć inicjatywę ustawodawczą. Czas zrobić pożądek z SODOMIĄ I GOMORIĄ w Polsce. Niedobrze się robi od wyuzdanych i lubieżnych reklam, programów w prasie i tv oraz w innych mediach, w sklepach, na ulicach, w urzędach, miejscach pracy, nie wyłączając dewiacji seksualnych.
    STOP PRZEMOCY SEKSUALNEJ W POLSCE. RZĄDAMY TOLERANCJI DLA HETEROSEKSUALISTÓW, którzy nie są uzależnieni od seksu.
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Phantom 30.01.2013, 6:41
    Kary są, ale w pono dzikiej Rosji.... O krajach islamskich nie wspomnę.
    Dlatego też te nacje są ekspansywne, a Europa zachodnia niewieścieje i dryfuje ku samozagładzie.
    Powyżej Słowianka ma rację. Z reklam wynika że masz wyłącznie kupować "za jedyne 1999 zł", żreć, wziąć tabletkę żeby to łatwiej wydalić, drugą coby schudnąć i kolejną aby przede wszystkim ruchać, ruchać, ruchać bez konsekwencji i jeszcze Asekurella przy antykoncepcji, żeby czasem libido nie spadło.
    Do porzygania to wszystko, choćby z tego względu że jest prostackie, pozbawione cienia finezji i odwołujące się do do najprymitywniejszych cech ludzkich.

Ludziom w Polsce - wbrew pozorom - chyba jest za dobrze i mają czas na "głupie myśli"...
    To żart oczywiście. Te pedalskie afery, Grodzki i Biedroń w Sejmie, to działania cfelowe, zeby odwrócic uwagę społeczeństwa od np. wyzbycia się przez Państwo pakietu kontrolnego LOTOSu, co zostało przegłosowane na tym samym posiedzeniu, na którym nie przeszły owe związki partnerskie.
    Ale kogo to obchodzi? Są za to lamenty, że pedryle chcą wyjeżdżać z Polski, bo nie mogą tu zawrzeć małżeństwa. Ale że ponad 2 miliony ludzi wyjechało "za chlebem" to już nieważne... Jak dla mnie to niech wyp...ą się pedalić na Ziemi Królowej Maud i nigdy nie wracają, to może tkanka Narodu choć pod tym względem wyzdrowieje. A tam nikogo nie zgorszą z tej prostej przyczyny, że nikogo nie ma... Przytulny i spokojny zakątek dla dewiantów.
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|osiol 30.01.2013, 6:55
    prosze czytac uwaznie;

w tytule watku autor precyzuje "dla jawnych"
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Calafus 30.01.2013, 9:30
    "Z reklam wynika że masz wyłącznie kupować "za jedyne 1999 zł", żreć, wziąć tabletkę żeby to łatwiej wydalić, drugą coby schudnąć i kolejną aby przede wszystkim ruchać, ruchać, ruchać bez konsekwencji i jeszcze Asekurella przy antykoncepcji, żeby czasem libido nie spadło".

Piękna puenta... choć smutna.
    Ech...
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Etera 30.01.2013, 14:55
    Raczej nie ma, ale by się przydały! Chociaż ja nie jestem za karą, tylko za przymusowym leczeniem. W takim wypadku kara dużo nie da...
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Phantom 30.01.2013, 15:22

Raczej nie ma, ale by się przydały! Chociaż ja nie jestem za karą, tylko za przymusowym leczeniem. W takim wypadku kara dużo nie da...

Zależy jak dotkliwa by była...
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Etera 30.01.2013, 18:55

Zależy jak dotkliwa by była...

Osobiście wierzę, że jest to rodzaj choroby psychicznej. Kiedyś czytałam ile osób uwolniło się od tego dzięki nowoczesnemu leczeniu i ośrodkom. Niestety, w Polsce takich miejsc brakuje. Ludzie wierzą, że będą musieli pozostać w grzechu do końca życia, ale to nieprawda... Niestety, tylko garstka decyduje się na leczenie, więc jestem za PRZYMUSOWYM LECZENIEM. To by rozwiązało wiele problemów!!
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Krafft57 30.01.2013, 17:42
    Słabo moi drodzy, słabo - można jeszcze publicznie wykastrować oraz ukrzyżować, to dopiero byłoby coś!
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Jack_Holborn® 30.01.2013, 18:36
    Jesteście zbyt okrutni! Z tymi stosami i kastrowaniem to przegięcie. Toć dewiacje były, są i będą. Pan Bóg sam ich osądzi w swoim czasie. Chodzi o powrót tych zjawisk do właściwego sobie miejsca, a więc do sfery prywatnej. Natomiast gdyby doszło już do tego, że dwie kobiety, czy dwaj mężczyźni zaczną chodzić po ulicy prowokacyjnie trzymając się za ręce, albo się całować, powinni dostawać parę dawek piąchopiryny z rąk nieznanych sprawców. Z czasem sytuacja uregulowałaby się na właściwym poziomie, a te jakieś skinheady, czy kibole na coś by się wreszcie przydały;-).
    "Szyja nawyka do obroży. I nawet jak obroża tak się wcina w kark, że krwawi, to mówią, że też dobrze". (ks. Władysław Bandurski, 1914)
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|BRMTvUngern-Sternberg(Agora do w 30.01.2013, 19:10
    Propaganda a juz szczegolnie agresja powinna byc karana .
    Nie mogąc Giertychowi sprostać,musieli wnet kompleksów dostać.Bo jak uczy Freud profesor :w człowieku rodzi się agresor,gdy mu o sobie złe mniemanie nasuwa z innym porównanie.Nikt nie godzi się z ochotą z tym że zwykłym jest idiotą.
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|Krafft57 30.01.2013, 20:58
    Jedyna agresja jaka widzę to jest ze strony miłosiernych katolików...
    Odpowiedz
  • Re: Wprowadzenie kar dla jawnych sodomitów i dewiantów seksualnych|osiol 30.01.2013, 21:03

Jedyna agresja jaka widzę to jest ze strony miłosiernych katolików...

to wyglada na problem medyczny - zaburzenia widzenia

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook