Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Jak sie zmartwychwstaje ...

dodano: 9.10.2019, 18:11
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

• Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|Ateistyczny lewak 9.10.2019, 20:17
    To chyba tak Chrystus zmartwychwstal…
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|tia 9.10.2019, 21:19

To chyba tak Chrystus zmartwychwstal…

Ciekawe czy jakiś lekarz wydał akt zgonu? Młody facet zmartwychwstaje, ciekawe czy jeszcze ściany przenika? Tak to jest z prostaczkami - w bajery wierzą.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|Ateistyczny lewak 9.10.2019, 21:55

Ciekawe czy jakiś lekarz wydał akt zgonu? Młody facet zmartwychwstaje, ciekawe czy jeszcze ściany przenika? Tak to jest z prostaczkami - w bajery wierzą.

Czy Chrystusowi wydali akt zgonu???
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|tia 9.10.2019, 22:06

Czy Chrystusowi wydali akt zgonu???

Ale za to mury przenikał, a ten czarny na odmienionego nie wyglądał, nawet zombiaka kiepsko udawał.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|Ateistyczny lewak 9.10.2019, 22:17

Ale za to mury przenikał, a ten czarny na odmienionego nie wyglądał, nawet zombiaka kiepsko udawał.

Poczekaj, zrobia film z kims przenikajacym sciany, chodzacym po wodzie, zamieniajacym wode w wino, make w kokaine I wniebowziecie….
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|tia 9.10.2019, 22:21

Poczekaj, zrobia film z kims przenikajacym sciany, chodzacym po wodzie, zamieniajacym wode w wino, make w kokaine I wniebowziecie….

Phi, film, mało to już filmów sci-fi lub fantasy?
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|Ateistyczny lewak 9.10.2019, 22:28

Phi, film, mało to już filmów sci-fi lub fantasy?

A Nowy Testament nie jest fantasy???
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|tia 9.10.2019, 23:25

A Nowy Testament nie jest fantasy???

Nowy Testament dowodzi obcych cywilizacji. Jezus przyleci ponownie na Ziemię, ale nie Enterprisem, ale Nowym Jeruzalem.
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|Ethanol 9.10.2019, 21:16
    Odpowiedz
  • Re: Jak sie zmartwychwstaje ...|Ethanol 9.10.2019, 21:16
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook