Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump

dodano: 12.06.2019, 0:23
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

https://twitter.com/PolishPatriotTM

Niestety są to amerykańskie informacje wywiadowcze, więc nie mogę powiedzieć. Fajnie jest wiedzieć więcej niż to, co wie przeciętny Kowalski. Choć taka wiedza może być czasem bardzo niebezpieczna... Ale w końcu ja już nie jestem przeciętnym "PimPusiem" z Forum Frondy. Musicie z tym jakoś rzyć :D

• Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|kandydat 12.06.2019, 0:26
    Ranczo ty widział? 😯
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Polipid3 12.06.2019, 0:30
    Ja też wiem to będzie NBP
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Adalbert1241 12.06.2019, 2:04
    Rzyć?
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|PiSowczyk 12.06.2019, 3:14

Rzyć?

Taka część ciała, w którą mogą mnie pocałować czule rozmaite ciule.
    https://twitter.com/PolishPatriotTM
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|kandydat 12.06.2019, 15:16

Taka część ciała, w którą mogą mnie pocałować czule rozmaite ciule.

W serialu Ranczo występowało dwóch Ślązaków, którzy grali Podlasiaków.
    Nie szkoda mi czasu na sen.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Wojo 12.06.2019, 9:12
    W niebie nie ma pychy, a w piekle pokory.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|ProjectPi v2 12.06.2019, 16:08
    A czort z tym gdzie Trump swego fordzika chce parkować.
    Odpowiedz
  • Re: Wiem, w którym dokładnie miejscu znajdzie się Fort Trump|Adalbert1241 12.06.2019, 16:18
    Może i tak, może i nie .Tylko nie wie Pan po co ten fort tu będzie:)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook