Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?

• Re: Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?|tia 13.02.2020, 18:39
    Nie wiedziałem, ale coraz częściej słyszę frustrację ludzi, którzy nie mogą się pogodzić z rządami PiS-u. Robert Biedroń twierdzi, jak donoszą media, że PiS zniszczył Polskę bardziej niż komuniści. Jest wielu, którzy nie znoszą PiS-u. Nawet własnemu ojcu tłumaczę, aby się tak polityką nie przejmował, bo polityce mają go, wiadomo gdzie. Wyjaśniam mu, że PiS i PO mogą współpracować, bo jak jest głosowanie o podniesienie płac posłom, to nie ma w Polsce opozycji.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?|Pan PiSowczyk 13.02.2020, 19:05
    I za to go kochamy.
    Po prostu Legenda
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?|Alkemičar 13.02.2020, 19:42
    Gdy ogłoszono stan wojenny, miałem lat 18 i 1/2 i w maju następnego roku miałem przystąpić do matury. Ale żadnymi koktajlami Mołotowa nie rzucałem. Wykonałem jedynie parę napisów antyreżimowych na murach i przepisałem parę ulotek z wierszami przeciw WRON-ie, które dostarczył mi kolega z podstawówki.

https://i.wpimg.pl/784x/d.wpimg.pl/1962843875-725814460/cenzura-mury-grafitti.jpg
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?|Ligure 14.02.2020, 11:40
    Milicyjne nyski płonęły tysiacami!
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki. BLM
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?|Miecz Damoklesa 14.02.2020, 17:26
    "W pierwszym gniewie sprzątniemy zapewne część naszych wrogów, drugie tyle wysiedlimy. (...) Wszystkich nie wymordujemy i nie przepędzimy, wszystkim też nie możemy dać pod żadnym pozorem praw obywatelskich. Co więc pozostaje? (...) Musimy odrzucić bezwzględnie niedorzeczną równość obywatelską". "Szaniec", pismo polskich nazistów, numer z 29 stycznia 1943 roku
    Odpowiedz
  • Re: Wiecie, że Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki jako podrostek „rzucał wielokrotnie w nyski milicyjne koktajlami Mołotowa z pozytywnym skutkiem”?|Norton Commander 14.02.2020, 18:47
    tak się składa że jako (chyba) jedyny z ff uczestniczyłem w manifestacjach SW we Wrocławiu. Byli i tacy co nosili kabel energetyczny zamiast paska w spodniach. Inna rzeczywistość.
    Czy z ff czytał ktoś "Dwa dni"? Wiecie kto je prowadził pod koniec, prawda?

Na marginesie:
    w Barykadzie (pismo FMW) bywały takie hasła jak "niech mudżahedini będą nam wzorem". I tak się składa że w gdańskim muzeum swetra Lecha Wałęsy na piętrze jest informacja że w FMW to owszem działał, ale Krzysztof Skiba.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook