Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ?

dodano: 14.06.2021, 19:26
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

Chyba ktoś tu umieścił absurdalny post o tym że związki gejowski są rzekomo najtrwalsze. Nie wiem bo tego lewaka mam w  zbanowanych. Odpowiem tylko tyle:To bzdura sprzeczna z wszelką rzeczywistością  ale ponieważ na Zachodzie LGTB robi za nowy proletariat to oczywiste że będą to publicznie głosić. Analogicznie w ZSSR udowaniano ponad wszelką wątliwość prawdziwość światłych teorii naukowych Łysenki. Tuzy radzieckiej nauki potwierdziły że Łysenko miał całkowitą rację i nikt nie zgłaszał sprzeciwu. Teraz też wynik ''badania'' nie mógł przecież być inny. 

• Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Legendarny Detektyw Inwektyw 14.06.2021, 19:31
    Nie wiem, ale się wypowiem. Weź spierdalaj.
    Na wszystko mam odpowiedź ostrą.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Adalbert1241 14.06.2021, 19:44

Co jest z tym pochodzeniem?
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Adalbert1241 14.06.2021, 20:20

To jest "out of coming"?
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Wniosek 14.06.2021, 19:33
    Rzekoma wysoka "trwałość" ich "związków" to wada, a nie zaleta. Jak masz przykry zapach w domu, to chcesz, aby ustąpił wcześniej, a nie później.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Adalbert1241 14.06.2021, 19:35

Rzekoma wysoka "trwałość" ich "związków" to wada, a nie zaleta. Jak masz przykry zapach w domu, to chcesz, aby ustąpił wcześniej, a nie później.

Powiedzmy smiało i nowoczesnie - relacji.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Miecz Damoklesa 14.06.2021, 20:02

Na bezinteresowne skurwysyństwo katolików zawsze można liczyć.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Wniosek 14.06.2021, 20:04

Cóż złego jest w tym, że chcę, aby obrzydlistwo ustąpiło wcześniej, a nie później?
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Miecz Damoklesa 14.06.2021, 20:41

Cóż złego jest w tym, że chcę, aby obrzydlistwo ustąpiło wcześniej, a nie później?

Skoro nie załapałeś dlaczego ustąpienie pierwszeństwa pieszemu na pasach jest dobrym pomysłem, to tego też nie załapiesz. Nie mam złudzeń.
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Adalbert1241 14.06.2021, 20:50

Skoro nie załapałeś dlaczego ustąpienie pierwszeństwa pieszemu na pasach jest dobrym pomysłem, to tego też nie załapiesz. Nie mam złudzeń.

Jesdnia jest dla samochodów a chodnik dla pieszych. Jeszcze tego się Pan nie nauczył???????????
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Wniosek 14.06.2021, 21:01

Jesdnia jest dla samochodów a chodnik dla pieszych. Jeszcze tego się Pan nie nauczył???????????

Przeznaczenie pupy też mu się myli.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Wniosek 14.06.2021, 20:59

Złudzenia Pan ma, np. z tym, że to pierwszeństwo na pasach dla pieszych to dobry pomysł. Całe szczęście, że nie sądzi Pan, że mnie w to wciągnie.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Wniosek 14.06.2021, 21:00

Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Wniosek 14.06.2021, 21:01

nie tu
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Adalbert1241 14.06.2021, 20:10

Jeżeli badania nie sa badaniami to nie są i tyle.
    Odpowiedz
  • Re: Wicie co sobie możecie zrobić z takimi ''badaniami'' ? |Adalbert1241 14.06.2021, 20:10

Jeśli nie są badaniami to nie są. Cóż zrobić.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook