Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.

dodano: 1.02.2017, 10:17
akcje wątku: drzewko

Autor: WojciechA

Tak uważam i skromnie przyznaję sam sobie rację.

• Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|HansMesser 1.02.2017, 10:23
    Lecz się sam bo do lekarza już za póżno
    Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|observer1920 1.02.2017, 10:33
    Nieźle to wykombinowali. Jako, że dobrze wiedzieli iż system jest niewydolny to ciężar naprawy zepchnęli na braki narodu. Sami zaś przeprowadzili się z mieszkań w bloku z "wielkiej płyty"
    i przesiedli z Polonezów do Meroli z limitowanych serii.
    "Przy okazji" pozwolili na rozpiżenie 9 potencjału (nie mylic z potęgą) gospodarczego świata
    i co gorsza na robienie geszeftów przez obcych a kosztem Polaków.
    Kiedy Olszewski chciał trochę to ukrócić to Bolek, Tusk, Pawlak itp uwalili to poprzez "nocną zmianę".
    Teraz próby storpedowania zmian zakończyły się latającym cyrkiem, który przejdzie do historii pod nazwą "Ciamajdan" ...

Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|WojciechA 1.02.2017, 10:35

Listopad 1982

Wałęsa w rozmowie z SBekami:

"- Nie zarzuci pan mi nic, że w Gdańsku miał pan jednego człowieka, który wam mógł się nie podobać. Wyczyściłem. Nie zarzuci mi pan też, że tam gdzie miałem wpływ, to znaczy w prezydium KK, które dobierałem, dobrałem jednego człowieka, który wam nie odpowiadał. Pytałem się nawet."
    Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|henryk1 1.02.2017, 10:52
    Ja też tak uważam. Wzmocnienie lewej nogi itd.
    Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|Polipid3 1.02.2017, 11:37
    racja ten Wałęsa to człowiek bezpieki
    Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|WojciechA 1.02.2017, 11:40
    Paweł Bożyk (komunista), doradca Gierka (komunistycznego zbrodniarza), w „Gazecie Polskiej” z 29 czerwca 2011.

„W książce przytacza Pan arcyciekawą sytuację, gdy w czasie strajku sierpniowego w 1980 r. do Gierka przychodzi szef MSW, Kowalczyk, i mówi, że „Wałęsa to nasz człowiek, od lat współpracujemy z nim także w sensie finansowym".

Żeby być wiarygodnym, piszę tylko o tym, w czym uczestniczyłem. Nie znałem Lecha Wałęsy ani jego otoczenia. Byłem świadkiem przytoczonej rozmowy z gen. Kowalczykiem.”

Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|WojciechA 1.02.2017, 12:24
    Na jednym z zamieszczonych dokumentów dopisał Wałęsa, że "nigdy nie karany sądownie i nie było zacierania kar, kartoteka czysta od początku".

Czy to nie jest dziwne, ze największy antykomunista świata, św. Lech W., nigdy nie był przez komunę skazany? Ludzie za byle ulotkę szli do więzienia, a on? Ciągle niewinny jak lelija....
    Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|Girolamo 1.02.2017, 16:16
    Takie manifestujące pobożność smycze były co najmniej DWIE.
    Ogłupienie i uwiedzenie narodu było zakończone sukcesem.
    Wojtyła.
    http://www.fronda.pl/forum/ponadczasowy-dezyderat-ziemkiewicza,90062.html
    Odpowiedz
  • Re: Wałęsa to była smycz, na której SB prowadziła Polskę od sierpnia 1980 roku do do niedawna.|WojciechA 3.02.2017, 12:11

Takie manifestujące pobożność smycze były co najmniej DWIE.
    Ogłupienie i uwiedzenie narodu było zakończone sukcesem.
    Wojtyła.

Reszta u Was w domu zdrowa na umyśle?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook