Otwarte forum dyskusyjne Frondy

W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski

dodano: 29.09.2017, 18:56
akcje wątku: drzewko

Autor: Bozon Higgsa

"Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]

Niezapomniany Kuba Goldberg, inkasent z firmy Izydor Goldberg, genialny odtwórca szmoncesów żydowskich, współtwórca Kabaretu przez duże "K" (Dudek, Kabaret Starszych Panów), Jej Ekscelencja z "Seksmisji", dubbingowy Papa Smerf...
Dołączył do swych Przyjaciół: ś+p Edwarda Dziewońskiego i ś+p Mieczysława Czechowicza by cieszyć się z Nimi i radować życiem wiecznym u Tronu Pańskiego.

Niech Światłość Trójcy Przenajświętszej świeci mu teraz, zawsze i na wieki wieków.

Amen.

• Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Bozon Higgsa 29.09.2017, 19:01
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|enrque111 29.09.2017, 19:05
    >>...by cieszyć się z Nimi i radować życiem wiecznym u Tronu Pańskiego<<

Nie wiem jakie masz kompetencje, aby dokonywać kanonizacji kogokolwiek?
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Bozon Higgsa 29.09.2017, 19:12

>>...by cieszyć się z Nimi i radować życiem wiecznym u Tronu Pańskiego<<

Nie wiem jakie masz kompetencje, aby dokonywać kanonizacji kogokolwiek?

Pana niewiedza na temat moich, jak był Pan to łaskaw określić, kompetencji w tym temacie oraz próba rozkręcenia kolejnego bzdurnego shitstormu mnie nie interesują.
    EOT.
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|enrque111 29.09.2017, 20:09

Pana niewiedza na temat moich, jak był Pan to łaskaw określić, kompetencji w tym temacie oraz próba rozkręcenia kolejnego bzdurnego shitstormu mnie nie interesują.
    EOT.

Skoro cię nie interesują, więc dlaczego odpowiadasz?
    Ale, poza tym ciekawie i zabawnie jest poczytać o twoich rzekomych kompetencjach względem kanonizacji osób zmarłych :)
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Darcheville 29.09.2017, 19:06
    +

"Już kąpiesz się nie dla mnie"

https://www.youtube.com/watch?v=NNyXKt61TNI
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Adalbert1241 29.09.2017, 19:09
    Jeden z ostatnich przedwojenych Warszawiaków . Świeć Panie nad jego duszą. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a Swiatłość Wiekuista niechaj mu świeci.
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|DelfInn 29.09.2017, 19:31
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Agnes32 29.09.2017, 19:45
    +
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|NiespalonySamarytanin 29.09.2017, 19:51
    +++
    Widząc to uczniowie Jakub i Jan rzekli: „Panie, czy chcesz, a powiemy, żeby ogień spadł z nieba i zniszczył ich?” Lecz On odwróciwszy się zabronił im.
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Cásardas 29.09.2017, 19:58
    [*]
    Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|Polipid3 30.09.2017, 11:17
    Oby Bóg darował mu grzechy i umieścił w niebie.
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|miś Korbiniana 30.09.2017, 12:31
    +++

Ależ szkoda...
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: W wieku 95 lat zmarł kolejny Artysta sceny teatralnej, kabaretowej i filmowej - Wiesław Michnikowski|AnnaMS 30.09.2017, 12:45
    +++
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook